Nutně prosím o radu

Roman | 03.09.2013

Dobrý den,
Mám takový větší problém a opravdu nemám ani ponětí jak ho odstranit. Koupil jsem si módní triko, takové šedé barvy a jsou tam nápisy a knoflíčky, ale bez dírek, aby to bylo moderní, také jsem si ještě zakoupil v tom samém obchodě (Kik) modrou košili s bílými malými tečkami a v zadu s nápisem. Strašně se mi to v tom obchodě líbilo, tak jsem si to pochopitelně koupil, ale asi po třech týdnech se mi s tím stal problém, triko i košili jsem šupl normálně do pračky vyprat a po oprání jsem nevěřil svým očím (nepral jsem to nějak na vysokých stupních). Na košili se objevili fialové fleky, límeček to schytal celý a nemohu to ani nosit, protože by to vypadalo, že si neperu ani oblečení. No a na triku se mi také objevil v zadu velký flek a vypadá to jako kdybych se vyválel v hlíně, zkoušel jsem to třeba dát i to teplé vody s kyselinou citrónovou, ale ani menší změna. Domnívám se, že to způsobil pot a opravdu si s tím nevím rady a strašně rád bych to přitom nosil! Ta košile i to tričko nebylo zrovna nejlevnější, takže Vás prosím o nějakou radu, jak by se to dalo odstranit, možná se to tak úplně nehodí, ale opravdu už nevím na koho se obrátit, předem Vám patří obrovské dík!

Přidat nový příspěvek